Depozyt online

Szybkie oraz wygodne oszczędzanie

Cenimy Twój czas, dlatego przygotowaliśmy ofertę, która umożliwia szybkie oraz wygodne oszczędzanie w  dowolnej porze i w każdym miejscu z dostepem do sieci internetowej.

Usługa Depozyty Online jest dostępna zarówno na komputerze, tablecie, smartfonie, a nawet telewizorze z funkcją smart TV.
Depozyt online

Poznaj korzyści depozytów online
i rozwiązania na Twoje indywidualne potrzeby

Wpłaty od 100 zł Kupujesz najmniejsze ilości złota i srebra od wpłaty 100 zł, będąc w każdym miejscu na świecie.

Sprzedaż online 24/h Sprzedajesz nawet ułamkowe ilości gramów złota i srebra, a środki ze sprzedaży zasilają Twoje wskazane konto bankowe. Nie ma potrzeby odsprzedawania całości zgromadzonego kruszcu.

Dostęp online 24/h Możesz korzystać ze swojego depozytu przez całą dobę w każdym miejscu na świecie, gdzie jest dostęp do Internetu.

Podział każdej wpłaty na zakup złota i srebra Samodzielnie możesz ustalić sobie, jaka część każdej wpłaty, ma być przekazywana na konkrety kruszec, tj. złoto i srebro.

Bezpieczeństwo magazynowania Twoje kruszce są magazynowane w skarbcach o najwyższym stopniu zabezpieczenia w bankach lub strefach wolnocłowych.

Cykliczny audyt Co miesiąc prowadzony jest audyt sprawdzający poprawność Twojego salda oraz księgowania Twoich wpłat.

Zamiana zgromadzonego kruszcu W każdym momencie możesz zamienić zgromadzone kruszce na sztabki lub monety bulionowe, zarówno złote oraz srebrne.

Ubezpieczona wysyłka kruszcu Możesz nam zlecić wysyłkę przekształconych sztabek lub monet, w dowolne miejsce na świecie za pomocą bezpiecznej przesyłki kurierskiej.

Różne wersje Konto Depozytowe Metali Szlachetnych prowadzone jest w kilku wersjach. Wybór wersji należy do Zamawiającego, a w ramach każdej wersji dostępne są przynależne jej usługi, obciążone różnymi opłatami i kosztami zakupu metali szlachetnych.

Chcesz wiedzieć więcej?

Skontaktuj się z nami. Pytaj śmiało. Chętnie pomożemy rozwiać Twoje wątpliwości.

Znacznie łatwiej i szybciej budować pewniejszą przyszłość wspólnie.

Przejdź do kontaktu