O firmie

Budowanie i zabezpieczanie majątku to sztuka, ale można się tego nauczyć. Skuteczność tkwi w konsekwencji, dokładnej obserwacji i analizie zachodzących zmian, a także odwadze oraz rozsądku.

Krajowe Centrum Złota zbudowaliśmy ponad dekadę temu. Przez ten czas wielu rodzinom pomogliśmy zabezpieczyć przyszłość. Na naszym doświadczeniu i naszych rozwiązaniach skorzystały osoby planujące emerytury, rodzice inwestujący w sukces swoich dzieci czy osoby chcące zabezpieczyć swój majątek przez nieprzewidzianymi zdarzeniami. Covid 19 czy ostatnie wydarzenia na Ukrainie pokazały, że wiele nieprzewidywalnych rzeczy może się wydarzyć. Przez długi czas naszej działalności wypracowaliśmy procedury, które pozwalają w najbezpieczniejszy sposób chronić środki naszych klientów.
O firmie

Dlaczego to wszystko jest możliwe?

Kierujemy się kilkoma prostymi zasadami. To nasza recepta na pewność przyszłości, a tym samym na lepsze jutro naszych klientów i nas samych.

W Krajowym Centrum Złota stawiamy na:

 1. Bezpieczeństwo

  Jest ono naszym priorytetem. Bezpieczeństwo jest widoczne na każdym etapie, począwszy od błahego kliknięcia na naszej stronie internetowej, poprzez dokonanie płatności, a dostarczeniu przesyłki kończąc. Nasza działalność to nie tylko skup i sprzedaż metali szlachetnych, to Twoja wizja lepszego życia, którą nam powierzasz.

 2. Jawność kosztów

  Prawdziwa, głęboka relacja, która przekłada się na ważne decyzje, wymaga zaufania. Jak mamy budować coś trwałego, jeśli coś przed sobą ukrywamy? Współpracując z naszą firmą nie będziesz w przyszłości zaskakiwany nieznanymi kosztami, które dokładnie poznasz podczas nawiązywania z nami współpracy. Koszty te są jasno i czytelnie wykazane w cenniku.

 3. Dostępność przez całą dobę

  Wiemy, że bywasz zajęty. Korzystaj z naszych usług wtedy kiedy chcesz i kiedy możesz. Buduj swoją przyszłość finansową o dowolnej dla Ciebie porze.

 4. Elastyczność

  Korzystając z naszej platformy możesz elastycznie kształtować swój majątek w metalach szlachetnych i kupować zarówno złoto i srebro w dowolnych proporcjach. Wystarczy, że te proporcje określisz na swoim depozycie online i od tej pory każda wpłata będzie się dzieliła cześć na zakup złota część na zakup srebra, zgodnie z Twoją dyspozycją.

Po pierwsze doświadczenie

Krajowe Centrum Złota sp. z o.o. jest polską firmą, która powstała w maju 2012 roku. Oferujemy klientom indywidualnym oraz firmom  nowatorską platformę online do transakcj, umożliwiającą zakup i sprzedaż fizycznych metali szlachetnych (złota i srebra). Nasi klienci mogą robić to w systemie cyklicznym lub jednorazowym.

Oferujemy inwestycyjne metale szlachetne wyłącznie z Certyfikatem LBMA renomowanych mennic jak  PAMP, Argor Heraeus, Valcambi, Umicore. Nasze usługi nie są objęte gwarancjami BFG, a także nie podlegają nadzorowi KNF. Ceny metali szlachetnych wahają się zgodnie z wartościami notowaniami na giełdzie metali szlachetnych, co wiąże się z ryzykiem czasowej utraty części kapitału. Nasza firma służy pomocą, ale nie udziela rekomendacji. Klient samodzielnie kupuje i sprzedaje metale szlachetne na własny rachunek i na własne ryzyko.

Po pierwsze doświadczenie

Po drugie wiarygodność

Gwarancją naszej wiarygodności jest m.in. certyfikat “Firma Wiarygodna Finansowo”, który otrzymują przedsiębiorstwa cechujące się wysoką jawnością finansową swoich działań. Certyfikat nadawany jest przez Biuro Informacji Gospodarczej.

Ponadto, należymy do Zachodniej Izby Gospodarczej, zrzeszającej najlepsze firmy z regionu. Posiadamy również certyfikat Agencji Rozwoju Innowacji za wdrożenie modelu w zakresie Społecznej Odpowiedzialności Biznesu (CSR).

Po drugie wiarygodność

Chcesz wiedzieć więcej?

Skontaktuj się z nami. Pytaj śmiało. Chętnie pomożemy rozwiać Twoje wątpliwości.

Znacznie łatwiej i szybciej budować pewniejszą przyszłość wspólnie.

Przejdź do kontaktu